OSB plāksnes – jaunās paaudzes koksne

Šobrīd kompānija Ergoss piedāva saviem klientiem pašus modernākos un jaunākos būvniecības materiālus. Vispieprasītākās – OSB plāksnes, kuras daudzu ekspluatācijas gadu garumā ir parādījušas sevi no vislabākās puses.

Par OSB plākšņu priekšrocībām:

OSB plāksnes ir presēts ar augstu spiedienu, izmantojot ūdensizturīgus sveķus, koksnes materiāls. OSB plāksnes ir praktiskāks un drošāks būvmateriāls nekā pierastie DSP un finieris, tāpēc kļūst aizvien populārāks un biežāk izmantojams gan mūsdienu būvniecībā, gan mēbeļu ražošanā. Tādā veidā OSB plāksnes droši iekaro tirgu, un Jums šodien ir ekskluzīva iespēja to iegādāties pēc pieņemamām cenām. OSB plāksnes ir daudzkārt drošākas un izturīgākas nekā tradicionāli izmantojamie būvniecības materiāli. Tas ir sasniegts izmantojot liela izmēra skaidas, kas unikāli orientētas, tāpēc OSB plāksnēm ir liela izturība lieces momentā, kā arī gar centrālo asi.

OSB plākšņu tehniskie parametri

OSB plāksnes, ko realizē kompānija Ergoss, sastāv no skaidām (šķēpelēm), kuru garums ir 140 mm, bet biezums 0.6 mm. Dažādu būvniecības mērķu realizēšanai, izgatavo plāksnes no trim slāņiem: ārējos slāņos šķēpeles orientētas perpendikulāri plāksnes garumam, bet iekšējā slānī – paralēli. Tāds ražošanas process padara OSB plāksnes elastīgas un izturīgas. Tas arī ļauj nosaukt OSB plāksnes par ”jaunās paaudzes koksni”.

Apstrādāt šādas plāksnes nav grūti. Biežāk tiek izmantota zāģēšana, lai iegūtu vajadzīgā izmēra materiālu. To var darīt gan ar elektozāģi, gan ar rokas zāģi.

OSB plāksnēs nav tādu defektu kā – zari, koksnes šķiedru izvietojums dažādos nejaušos virzienos, utt. Jāatzīmē, ka OSB plāksnes speciāli apstrādā, lai tās būtu uguns un ūdens drošas. Dotie parametri nodrošina materiāla izturību pret klimata izmaiņām. Ņemot vērā iepriekš minēto OSB plāksnes ir viegli zāģējamas un apstrādājamas ar instrumentiem. Unikālais skaidu izvietojums padara OSB plāksnes izturīgas montāžas stiprinājumos.

Izvēloties būvmateriālus noteikti pievērsiet savu uzmanību OSB plāksnēm – “jaunās paaudzes finierim”.