OSB: izturība, izmaksu efektivitāte un ekoloģiskums

Tie mūsu līdzpilsoņi, kuri paši būvē savu mājokli, zina, cik liela izvēle ir apdares un būvmateriālu tirgū. Līdzās nesen izgudrotiem izstrādājumiem, aktuāls ir laika gaitā pārbaudīto izstrādājumu pieprasījums:

  • OSB;
  • Dēļi;
  • Mitrumizturīgs finieris

Ja Jūs, tāpat kā miljoniem cilvēku pasaulē, priekšroku dodat būvniecības zaļajām tehnoloģijām, noteikti pievērsiet savu uzmanību OSB – orientētām kokskaidu plātnēm, kas ir ekoloģiskas, jo nesatur formaldehīdus un citas kaitīgas vielas.

Šodien mūsdienīgu apdares un būvniecības materiālu ražotāji pieliek visas savas pūles, lai viņu pircēji varētu iegādāties ilgmūžīgus, mūsdienīgus un drošus produktus. Joprojām kompānijā Egoss viskonkurētspējīgākais ir mitrumizturīgs finieris: tā zāģēšana neaizņem daudz laika, un visīsākajā laikā Jūs varat saņemt drošu un izturīgu produktu, ideālu dažādu uzdevumu risināšanā celtniecībā.

Izstrādājumi no OSB

OSB ir rekomendējis sevi būvniecības nozarē, kā pamatproduktu, it sevišķi, ja runa iet par grīdu montāžu, sienu apšuvumu un jumtu. Jaunās inovācijas kopā ar tradicionālajiem risinājumiem, padara šo materiālu par neaizvietojamu un pieprasītu tirgū.

Vienkārša zāģēšana, pieejama OSB cena, kā arī brīnišķīgu ekspluatācijas raksturlielumi – tas viss palīdz radīt no šī materiāla visdažādākos izstrādājumus, Piemēram, lielu popularitāti pie mums ir iemantojuši OSB grīdu segumi.

Ekoloģiski tīrie OSB paneļi kompānijā Ergoss tiek formēti no atjaunojamajām ātri augošām neliela diametra koku šķirnēm un tiek izgatavoti pēc mūsdienīgiem kvalitātes standartiem, kas paredz samazināt bīstamo formaldehīdu līmeni.

Inovatīvie OSB izstrādājumi ir droši, izturīgi, lieliski papildina viens otru un spēj sniegt reālus ietaupījumus un ievērojamu labumu būvniecībā vai apdarē, mēbeļu ražošanā un citu darbu izpildē.

Ergoss speciālisti brīdina: iegādājoties OSB, plātnes Jums nodrošina tām visus nepieciešamos glabāšanas nosacījumus. Nelabvēlīgie laika apstākļi, mitrums var iznīcināt pievilcīgo dizainu un ekspluatācijas raksturlielumus, tāpēc šis materiāls jāglabā labi aizsargātās telpās, kur nav mitruma.