Finieris – izdevīgi, skaisti, droši

Būvniecības materiālu tirgū pastāvīgi parādās jaunumi, kuri atrod savus piekritējus, taču finieris joprojām paliek viens no populārākajiem materiāliem. Kāpēc? Mitrumizturīgs finieris:

  • Ļoti plastisks, to viegli transportēt.
  • Finierim nav plaisu, tāpēc tas neplaisās.
  • Mitrumizturīgs finieris ir labs skaņas izolējošs materiāls, to bieži izmanto grīdu segumos.
  • osb plātnes – izturīgs un ilgmūžīgs būvniecības materiāls.
  • Šo materiālu izgatavo no dabīgas koksnes, tātad tas ir ekoloģiski tīrs.

Finiera ražošana

Finieris – zāģmateriāls, kurš sastāv no vairākām plānas koksnes kārtām, kuras savā starpā savieno ar sintētiskiem vai naturāliem sveķiem.

Finiera ražošana ir sarežģīts tehnoloģisks process, ko veic speciālisti. Viss sākas ar izejmateriāla nonākšanu rūpnīcā – tie ir speciāla garuma baļķi, ko sauc par finierklučiem.

Šos finierklučus tvaicē speciālos baseinos un nosūta uz šķelšanu. Šeit no tiem izgatavo nepieciešamā biezuma plānas finierplāksnes. Atkarībā no šo plākšņu veida, finieri iedala:

  • Ēvelētais. Biezums ne vairāk par 3.5 mm. Iegūst tādu finieri ēvelējot finierklučus, izmanto vērtīgu šķirņu koksni.
  • Zāģētais. Finierkluci sazāģē plāksnēs, to biezums sasniedz 5 mm. Šo metodi izmanto reti, jo ir liels koksnes patēriņš.
  • Lobītais. Finierkluci visa tā garumā loba ar lobnazi. Iegūst plānu finierlentu, mazāk nekā 2 mm biezu. Pēc tam nolobīto finierlentu sagriež nepieciešamajā garumā, izveido finiera gabalus, noklāj ar līmi un salīmē izmantojot auksto un karsto presēšanu. Saplāksnis gatavs. Tieši šī metode šodien ir vispopulārākā.

Kāpēc jāiegādājas finieris kompānijā Ergoss?

Ja Jums vajadzīgs finieris, Jūs to varat iegādāties kompānijā Ergoss. Šeit Jums ir iespēja izvēlēties dažāda biezuma, tipa un markas saplāksni.

Ja vēlaties izmantot finieri telpās ar paaugstinātu mitrumu, ideāli derēs mitrumizturīgs finieris. Tā teicamie ekspluatācijas raksturlielumi ir tādi, tāpēc ka koksnes šķiedras tiek apstrādātas ar speciālām lakām un sveķiem.

Slīpētais finieris priecēs ar savu ideālo izskatu un gludo virsmu, tas būs teicams materiāls mēbeļu ražošanā. Dabīgas koksnes tekstūra padarīs šādas mēbeles īpaši stilīgas.

Ja Jūs domājat par to, kādu materiālu izmantot starpsienu un iekšējo sienu apdarē, jumta seguma pamatnei vai izturīgam grīdas segumam, kā ideāls risinājums būs osb plātnes.

Kompānijā Ergoss Jūs vienmēr atradīsiet dažāda veida finieri, saņemsiet pieredzējuša menedžera konsultāciju, varēsiet pasūtīt produkcijas piegādi un iegādāties materiālus par izdevīgu cenu.