Finieris grīdai

Ierīkojot grīdas, melnajā apdarē, bieži tiek izmantots finieris. Jūs nezināt, kur iegādājams, augstas kvalitātes Latvijas finieris? Laipni lūdzam Ergoss.

Finiera izmantošana grīdām

Latvijas finiera galvenā prioritāte, ierīkojot grīdas, ir virsmas izlīdzināšana. Finiera montāža uz grīdas ļauj risināt arī vairākas papildus problēmas. Piemēram, uzlabot skaņas izolāciju un siltumizolāciju telpā.

Jau pirms daudziem gadiem finieri sāka izmantot grīdu ierīkošanā. Neskatoties uz to, ka tirgū netrūkst celtniecības un apdares materiālu, Latvijas finieris ir pieprasīts, tāpat, kā pirms daudziem gadiem. Iemesls ir vienkāršs: šis materiāls ir vispiemērotākais grīdas turpmākai apdarei, teiksim tā, linoleja uzklāšanai vai līmēšanai, parketa vai lamināta uzklāšanai vai pat tepiķa ieklāšanai.

Finiera ieklāšanas īpatnības

Mūsu uzņēmumā Jūs varat iegādāties finieri, kuru viegli uzstādīt un ekspluatēt.

Latvijas finiera ieklāšana – vienkāršs process. Lai iegūtu perfektu rezultātu, pietiekami ir izmantot vienkāršās materiāla montāžas tehnoloģijas. Pirmām kārtām, finieri sazāģē. Finiera zāģēšana ļauj iegūt materiālu ar nepieciešamajiem izmēriem. Nākošais etaps – finiera piemērīšana, pēc tam – ieklāšana saskaņā ar montāžas shēmu.

Lai finieris kalpotu ilgi, jāseko, lai zāģēšana tiktu veikta ar speciālu instrumentu palīdzību. Nebūtu slikti pārklāt finieri ar mastiku, kas paildzinās materiāla kalpošanas laiku. Pēc apstrādes un montāžas materiālu jāpiestiprina ar skrūvēm izmantojot plastmasas dībeļus.

Kāds finieris ir piemērots grīdai?

Kompānijā Ergoss ir plašs Latvijas finiera assortiments, tāpēc būs no kā izvēlēties. Visbiežāk, mūsu klienti dod priekšroku materiālam, kura biezums ir ne mazāk kā 12 mm.

Izvēloties finieri grīdai kompānijā Ergoss, neaizmirstiet pievērst uzmanību līmēto kārtu skaitam, izturības rādītājiem un citiem materiāla tehniskajiem parametriem. Ergoss šodien – tas ir:

  • Augsti kvalitatīvs Latvijas finieris un OSB.
  • Papildus pakalpojumi: tirdzniecība, zāģēšana, nopirkto materiālu piegāde.
  • Vienmēr individuāla pieeja katram klientam.
  • Izdevīgas cenas visam produkcijas klāstam.