OSB – plašas iespējas un mērenas cenas

Būvniecība mūsdienās kļūst par aizvien populārāku darbības jomu. Tāpēc arī būvniecības materiālu tirgus nestāv uz vietas, bet tajā pastāvīgi parādās aizvien jauni materiāli, kas piemēroti darbiem mūsdienu apstākļos. Viens no šādiem materiāliem – OSB – tas ir jaunās paaudzes būvniecības materiāls. Daudzi lieto apzīmējumu OSB finieris, taču ir jāsaka, ka OSB – nav finieris. Finieris tiek izgatavots no finierskaidām – plēksnēm, bet OSB – no skaidām. Tās satur lielu daudzumu lapu koku vai skuju koku skaidu, kas salīmētas kopā ar sintētiskajiem sveķiem un sapresētas pie augstas temperatūras.

OSB plāksnēm piemīt īpatnēja uzbūve, to trīs skaidu kārtas ir savietotas perpendikulāri viena pret otru. Pateicoties šādam skaidu savietojumam tiek panākta augsta plākšņu izturība, kā arī citas būvniecībā vērtīgas īpašības.

OSB – galvenās priekšrocības

Uzņēmums SIA „Ergoss” ir gatava Jums piedāvāt plāksnes, kurām piemīt:

  • Paaugstināti izturīguma un ilgstošas kalpošanas rādītāji
  • Ļoti zems ūdens iedarbības koeficients, materiāls mitrumā tikai nedaudz uzburbst
  • Teicami rādītāji pie krasām temperatūru svārstībām
  • Izturīgums attiecībā uz atmosfēras parādībām
  • Plāksnes nepūst un tās nav pakļautas parazītu kaitīgajai ietekmei
  • Mērens svars
  • OSB pie zāģēšanas saglabā līdzenas malas, neveidojoties plaisām un skabargām
  • Nepakļaujas spēcīgām deformācijām

OSB – pielietojuma joma un plašās iespējas

OSB piesaista ar savu mēreno cenu un plašo pielietojuma diapazonu.

Tās izmanto privātmāju būvēšanā un jumtu seguma klāšanai. Bieži vien ārsienas tiek apšūtas ar OSB plāksnēm. No tām izgatavo pārklājumus. Šīs plāksnes tiek plaši pielietotas par pamatu lamināta, parketa un mozaīkas grīdas ieklāšanas darbos. OSB izmanto arī remonta-būvniecības darbos (grīdas, griesti), kā arī veidojot pārklājumus. OSB tiek veiksmīgi izmantota kāpņu un kāpņu laukumu izbūvē. To pielieto arī īslaicīgai būvdarbu laukumu norobežošanai un pagaidu celtņu izbūvēšanai. Finieris ir veiksmīgi izmantojams arī vasaras dārza mājiņu un lapeņu elementu, stalažu un izstāžu stendu izgatavošanai. No OSB ir veidojamas lieliskas un izturīgas sienas reklāmas. OSB ir teicams materiāls dzīvojamo vagoniņu un kuģu telpu izbūvei, tas tiek plaši izmantots mēbeļu ražošanā. Zemais līmes saturs pieļauj tā izmantošanu bērnu mēbeļu izgatavošanā.

Uzņēmums SIA „Ergoss” piedāvā vienīgi kvalitatīvus materiālus, speriet arī Jūs soli pretī kvalitātei – izvēloties OSB!