Kāpēc OSB plātņu pieprasījums pieaug straujāk, nekā finiera?

Būvniecības materiālu tirgus strauji attīstās. Ar katru gadu pārdošanas veikalos palielinās ēku izbūvei izmantojamo materiālu asortiments. Tomēr attiecībā uz atsevišķiem jau sen izmantotiem materiāliem pieprasījums nav mazinājies. Viens no šādiem joprojām ļoti pieprasītiem materiāliem ir laminētais finieris, kuru plaši izmanto kuģubūvē, dažādu saimniecisko ēnu būvēšanā, fundamenta liešanā, apdares darbiem u.c.

Šobrīd finiera pārdošana noris par diezgan demokrātiskām cenām. Šim būvniecībā izmantojamajam materiālam piemīt vairākas priekšrocības vienlaicīgi. Laminētais finieris ir pietiekami augstas izturības. Pateicoties tā vairākām ar polietilēnu klātajām kārtām, šim materiālam piemīt augsta nodilumizturība, ilgs kalpošanas mūžs un tas ir ekoloģisks materiāls. Taču, neraugoties uz to, ka finiera pārdošana un piedāvājumi tiek īstenoti par saprātīgām cenām, diezgan bieži finieru vietā tiek pirktas arī mūsdienīgās OSB plātnes.

Kā zināms, OSB plātnes tiek izmantotas formu veidošanā. Tāpat kā laminētais finieris, šis materiāls ir ekoloģisks, ilgi kalpojošs un izturīgs. Orientētajām skaidu plātnēm piemīt praktiski visas dabiskā koka īpašības. Pie tam, sakarā ar šo plātņu izgatavošanas īpatnībām, tām nav tukšumu un plaisu. Arī speciālu vasku pielietojums nodrošina to, ka orientētās skaidru plātnes no pārējām atšķiras ar nulles hidroskopiskumu. Tās arī nepūst. Tāpat šo materiālu nespēj bojāt arī dažāda veida sēnītes, pateicoties šai īpašībai, var būvēt starpsienas ar augstu siltumizolāciju. Pie kam, šādas starpsienas biezums nebūs liels. Ir jāpiebilst, ka būves, kurās par starpsienām izmanto OSB plātnes, nākotnē ir pārveidojamas.

OSB cena ir pieņemama. Orientēto skaidu plātņu atsevišķi ekspluatācijas raksturojumi savu lielumu ziņā pārspēj analoģiskus finieru parametrus. Piemēram, OSB plātņu izturība ir trīs reizes augstāka nekā finierim.

Laminēto finieri un orientēto skaidu plātni var iegādāties mūsu kompānijā Ergoss. Mēs garantējam pieņemamas OSB un finiera realizēšanas cenas. Pie tam mēs sniedzam arī tādus papildus pakalpojumus kā profesionālas konsultācijas, piegāde un sazāģēšana. Informāciju par materiālu iegādi vai pakalpojumu pasūtīšanas iespējām var saņemt, piezvanot mūsu kompānijai Ergoss.