Finieris un OSB – apdares darbu līderi

Finieris un OSB – apdares darbu līderi

22 March 2019


Mūsu piedāvātajā asortimentā jūs varēsiet aplūkot plašu finiera, augstas kvalitātes mitrumizturīgā finiera un OSB nomenklatūru virkni, gūstot iespēju izvēlēties tieši jūsu vajadzībām piemērotu materiālu. Bez tam, savu sniedzamo pakalpojumu ietvaros mēs piedāvājam jūsu iegādātā materiāla sazāģēšanu. Tādā veidā mūsu pircēji var iegūt tādas konfigurācijas OSB vai tos finiera izmērus, kuri viņiem ir nepieciešami. Jūs no mūsu veikala aizgādāsiet uz savu objektu jau montāžai gatavas apdares detaļas – tas ir ļoti ērti.

ERGOSS piedāvātās produkcijas lielāko daļu veido finieris. No visiem piedāvātā finiera veidiem vislielāko pieprasījumu guvis mitrumizturīgais finieris. Tāpat kā parastais finieris, mūsu realizējamais mitrumizturīgais finieris sastāv no 3-ām vai 5-ām kārtām, kā arī ir daudzkārtains. Lai palielinātu finiera izturības īpašības, atsevišķās finierskaidu kārtas tā izgatavošanas procesā izvieto tādā veidā, lai šķiedras būtu orientētas dažādos virzienos. Bez tam mitrumizturīgā finiera ražošanā pielieto fenolformaldehīda sveķu līmi un dažādas speciālas apstrādes. Taču maksimālas mitrumizturības īpašības finierim piešķir laminēšana. Laminēts finieris ir pieejams mūsu veikalos. Mitrumizturīgais finieris tiek plaši pielietots apdares un būvniecības darbos, gan iekšdarbiem, gan ārējā apdarē. Iegādājoties finieri ERGOSS-ā, jūs varēsiet pie mums pasūtīt tā sazāģēšanu ne vien pēc jums vajadzīgajiem izmēriem, bet arī sarežģītas konfigurācijas detaļu izzāģēšanu.

Ne mazāk pieprasīts, kā finieris, jau pēdējos desmitos gadu ir OSB – kura saīsinātais nosaukums no angļu valodas apzīmē oriented strand board – “orientētā kokskaidu plātne”. OSB – tās ir kokskaidu plāksnes, izgatavotas no koku skaidām. OSB plātnes pēc savas struktūras ir trīsslāņu: divās ārējās kārtās skaidas izvietotas plāksnes garuma virzienā, bet vidusdaļas kārtā – pretēji malējām. Tādā veidā OSB skaidu izvietojuma attēlojums atveidojams kā “krusts uz krusta”, kas vairākkārtīgi palielina OSB izturību, tā elastību un ekspluatēšanas īpašības. Milzīga OSB priekšrocība ir tās ekoloģiskums, jo pateicoties mūsdienu tehnoloģijām, vairāk kā 90% OSB satur tikai koksni. OSB plāksnes ir apstrādājamas bez grūtībām: tās ir viegli sazāģējamas, zāģējumu malas nedrūp, nenoslāņojas un ir līdzenas. Mēs arī veicam OSB plātņu sazāģēšanu atbilstoši jūsu norādītajiem izmēriem kā mūsu veikalos papildus pakalpojumu.

ERGOSS-ā Jūs vienmēr varēsiet iegādāties jebkāda lieluma finieri, mitrumizturīgo finieri un jums nepieciešamos OSB plātņu veidus. Pie tam, lai no mūsu materiāla izzāģētu jums vajadzīgās konfigurācijas detaļas, jums nav nepieciešamas savas zāģēšanas ierīces. Mēs sazāģēsim jūsu iegādātos materiālus ātri un kvalitatīvi!